Dyskusyjne forum

Pełna wersja: Dodatki do mieszkania?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Możecie podpowiedzieć gdzie kupujecie dodatki do mieszkania i jakie dodatki Wam najbardziej się podobają. Mi podobają się naklejki na ściany i plakaty. Dostępne są np. w http://meandwall.pl i nawet duży wybór jest.
Ja dodatki raczej kupuję spontanicznie podczas zakupów. Gdy mi się coś podoba i wiem, ze będzie pasowało to kupuję. Często zdarza mi się taki zakup w kwiaciarni kiedy kupuję kwiaty do domu, bo u mnie one musza być koniecznie. Ale też w Home and You często coś wybieram.__________________
http://www.opiekadomowa.pl
Ja ostatnio zakochałam się w Home and You, jak tam wchodzę to nie mogę się opanować.
Ja kocham fotele i właśnie zastanawiam się nad zakupem jednego z takich http://www.galameble.com/fotele-do-zestawow/ wyglądają na bardzo wygodne a niedługo urodzi nam się córeczka więc na pewno będzie dobrze się na nim karmiło.
Dodatków do domu czy mieszkania nie brakuje przecież. Swoją drogą aranżacja wnętrz to chyba najprzyjemniejszy etap, który jest najbliżej wprowadzenia się do nowego lokum.
Obecnie sklepów zarówno w Internecie jak i stacjonarnie z elementami wystroju wnętrz jest masa. Ale tak na prawdę dodatki do wystroju nie muszą być jakieś bardzo znaczące. Na https://szklanatorebka.pl/pl/c/SERWETKI-PAPIEROWE/202 można kupić ładne, dekorowane serwetki papierowe, które są świetną dodatkiem do dekorowania stołu np. podczas Świąt.
Na https://krainakoszy.pl/pol_m_Lazienka-_K...e-791.html można kupić nowoczesne kosze na pranie lub inne organizery. Myślę, ze nowoczesny dom na pewno wymaga od nas porządku, a takie kosze pomogą nam go utrzymać.
A co myślicie o dodatkach do mieszkania z komisów? Odwiedziłam ostatnio tragi staroci i powiem szczerze, że można tam kupić cudowne rzeczy. Na https://www.antyki-bronisze.pl/ można zobaczyć całą ofertę jaka jest i skontaktować się z komisem.  Są tam też są świetne meble, mi osobiście bardzo pdoobają się te starodawne sekretarzyki, czy fotele.
Od zawsze obrazy są i będą ozdobą do domu. I stylowym dodatkiem. Na https://wally.com.pl/k1108,reprodukcje-o...tejko.html można kupić reprodukcję obrazów np. Jana Matejko, taki obraz na pewno będzie fajnie wyglądał na ścianie naszego salonu.