Dyskusyjne forum
Czy jesteście zadowoleni ze swojej pracy? - Wersja do druku

+- Dyskusyjne forum (http://dyskusyjneforum.pl)
+-- Dział: Życie codzienne (http://dyskusyjneforum.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Praca (http://dyskusyjneforum.pl/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Wątek: Czy jesteście zadowoleni ze swojej pracy? (/showthread.php?tid=37)Czy jesteście zadowoleni ze swojej pracy? - becia - 12-12-2016

Czy obecnie jesteście zadowoleni ze swojej pracy? Czy zmienilibyście może ją na inną, lepszą?


RE: Czy jesteście zadowoleni ze swojej pracy? - moniczka - 12-15-2016

Ja jestem zadowolona, pracuje jako opiekunka osób starszych w Niemczech. Wyjeżdżam na kontrakty 2-3 miesięczne z http://www.opiekunki24.pl Praca może nie należy do łatwych, ale na pewno jest dobrze płatna więc to na pewno rekompensuje wszystko.


RE: Czy jesteście zadowoleni ze swojej pracy? - Kadah - 12-21-2016

Również jestem zadowolony ze swojej pracy. Dzięki niej jestem w stanie realizować się w ulubionych dziedzinach i poszerzać swoje kwalifikacje o nowe doświadczenia.


RE: Czy jesteście zadowoleni ze swojej pracy? - kasai - 01-12-2017

Mnie dotychczasowa praca coraz bardziej wkurza. Zastanawiam się nad zmianą. Może wyjadę za granicę. Póki co patrzę, co publikują tu: http://www.opiekunki.aterima.pl i na podobnych stronach.


RE: Czy jesteście zadowoleni ze swojej pracy? - Kamilka - 01-17-2017

Ja była zadowolona do czasu kiedy nie zaczął się mobbing. Niestety zostałam zwolniona i obecnie toczy się sprawa w Sądzie. Na szczęście z pomocą przyszła Pani Adwokat http://kancelaria-rabenda.pl/ i mam nadzieje, ze niedługo wszystko się skończy. Ale odbiło się to na moim zdrowiu.


RE: Czy jesteście zadowoleni ze swojej pracy? - różyczka - 05-15-2017

Wierzę, stres i lęk strasznie wyniszcza nas organizm. Na szczęście mnie nic nigdy takiego w pracy nie spotkało. Jestem zadowolona z miejsca pracy i ją lubię. A tobie życzę powrotu do zdrowia i wygrania sprawy w sądzie. 


_____________
https://www.rozeogrodowe.pl