Witaj!

Jakie ogrzewanie w domu?
#1
Jesteśmy na etapie instalacji cieplnej w naszym domu i zastanawiamy się jaki piec warto kupić? Możecie coś doradzić? Myślimy też by od razu zamontować solary na dachu, czy faktycznie warto? Może ktoś ma i może się podzielić opinią?


___________
http://www.parkwodny.pl/wellness/oferta/fitness/
 Odpowiedz
#2
Najlepszym rozwiązaniem jest pompa ciepła, tu http://grupaeneco.pl/ masz dokładnie opisane jak wygląda instalacja i jakie przynosi korzyści. Zobacz, ta forma ogrzewania jest ekologiczna i na prawdę wypada najtaniej.
 Odpowiedz
#3
Nie jest tak, że ogrzewanie wybiera się już na etapie projektu domu? Sporo informacji wydaje się, że można wyciągnąć, korzystając z informacji na portalach typu http://portalbudowlany24.pl/ zarówno na temat projektów domu jak i ogrzewania.
 Odpowiedz
#4
Wszystko zależy od możliwości. Można zamontować ogrzewanie gazowe, prądowe, kominek czy piec węglowy. Ale tak jak ktoś wspomniał, obecnie zalecane są rozwiązania ekologiczne. Ale np. do domku letniskowego można zastosować termowentylatory, jak dostępne są na https://www.stadler-form.pl/78-termowentylatory. To jedne z bezpieczniejszych form ogrzewania mniejszych powierzchni.
 Odpowiedz


Skocz do: