Witaj!

Z czego warto budować dom?
#1
Chcemy ruszyć z budową naszego domu i zastanawiamy się z czego warto go wybudować. Czy możecie polecić jakieś materiały. Myślę o pustakach ceramicznych od http://lode.pl/ które są produktem ekologicznym. Czy ktoś z Was może użył tego materiału budowlanego i może podzielić się opinią?
 Odpowiedz
#2
Wszystko zależy od możliwości finansowych. Nie zawsze budującego stać na najlepsze materiały i szuka kompromisu między jakością a ceną.

_____
RemonTech - przecinarka do styropianu
 Odpowiedz
#3
Po chyba jakieś nowe rozwiązanie? Najwięcej buduje się domów tradycyjnie z pustaka. To chyba najtańsza opcja. Jeśli chodzi o wykończenia i wszelkie elementy, które znajdują się wewnątrz to ja jestem zwolenniczką droższych rozwiązań bo to po prostu w dłuższej perspektywie minimalizuje koszty remontów. Nie tak dawno miałam u siebie generalny remont łazienki. Do dyspozycji różne wyliczenia ale wybrałam droższe z oferty podobnej do tej http://catido.pl/16-syfony-zawory-i-odplywy i mimo, że to kosztowało to wiem, że mam kilka lat spokoju.
 Odpowiedz
#4
Generalnie z budową nie ma co się spieszyć. Jak tak czytam artykuły typu http://www.supico.pl/poradniki/jak-zapla...ke,22.html to mam wrażenie, że wszystko ma znaczenie i jedna niepoprawna decyzja może zaważyć o tym, że budowa będzie sporo więcej kosztowała.
 Odpowiedz


Skocz do: