Witaj!

Własna firma krok po kroku
#1
W co warto inwestować na początku działalności firmy (pierwsze 3 lata)? Czy np. od początku warto inwestować w sprzęt i oprogramowanie z tego typu oferty http://servus-comp.pl, czy korzystniej wyjdzie leasing/dzierżawa?
 Odpowiedz
#2
Pierwsze lata prowadzenia działalności to przede wszystkim podstawowe inwestycje. Ważne jest np. biuro w dobrej lokalizacji. W moim regionie to m.in. CUBE Office Park - http://www.cubeofficepark.pl w którym prowadzenie firmy to szansa na bardziej dynamiczny rozwój firmy.
 Odpowiedz
#3
Nikt tu nie wspomina o podstawach. Bez wiedzy na odpowiednim poziomie trudno cokolwiek zrobić. Sama przygotowuję się do otwarcia działalności. Im dalej się w temat zagłębiam i więcej czytam artykułów typu http://www.aktyw.opole.pl/uslugi/karta-podatkowa.html tym trudniej jest mi się w tym wszystkim odnaleźć.
 Odpowiedz
#4
Na początku trzeba inwestować w kontakty i ludzi. To często nic nie kosztuje. Dajmy na to negocjacje z hurtownią typu Wolpol to dla właściciela firmy, który chce zając się handlem w sieci w przypadku powodzenia szansa na dużo lepszy start względem oferty dostępnej np. tu http://wolpol.com/obuwie-dzieciece-6301
 Odpowiedz
#5
Trudno o dobrych pracowników. Moim zdaniem warto rozważyć skorzystanie z pomocy rekrutera. Na stronach typu http://dampracownika.eu/ jest przykładowa oferta, z której skorzystanie warto rozważyć.
 Odpowiedz
#6
Jeśli będziesz szukał dobrej lokalizacji na lokal to możesz przeglądać też takie oferty jak ma deweloper z Krakowa http://dom-bud.pl/lokal/ z ofertą na wynajem lokalu użytkowego z wszelkimi pozwoleniami.
 Odpowiedz
#7
A czy możecie podpowiedzieć gdzie kupię opakowania z tworzyw sztucznych w dobrych cenach? Wydaje mi się, ze najlepiej o ofertę odezwać się do producenta, by ceny były konkurencyjne. Jakieś propozycje?
 Odpowiedz


Skocz do: