Witaj!

Koszt założenia sklepu internetowego
#1
Czy ktoś z was orientuje się ile dziś kosztuje stworzenie profesjonalnego sklepu internetowego pod klucz? Czy asortyment ma jakieś znaczenie w tym przypadku lub jego ilość? Za przykład podam może to, co proponuje hurtownia w Wólce Kosowskiej tutaj: http://wolkashop.com/Product/224/343/Blu...kawem.aspx.
 Odpowiedz
#2
Sklep internetowy możesz założyć za kilkadziesiąt złotych miesięcznie. To dużo wygodniejsze rozwiązanie, bo w razie czego po prostu nie kupisz kolejnej subskrypcji. Wiem, że to fajny sposób na dorobienie, bo bielizna męska hurtownia z ofertą typu http://bieliznaewa.pl/bielizna-meska.html nie daje jakichś szalonych wymagań co do konieczności kupowania wielkich ilości asortymentu. Z dobrą ofertą można już sporo zrobić.
 Odpowiedz
#3
Przed rokiem wdrożyłam sklep internetowy zintegrowany z Allegro, który kosztował mnie 2000 zł. Zamknęłam się we wszystkim w 3 tysiącach. Mam u siebie trochę asortymentu z tej oferty http://butycentrum24.pl/ i generalnie szukałam po hasłach hurt tanie obuwie Wólka Kosowska tego, co będzie odpowiednie. Nie zarabiam wiele, ale mi to wystarczy.
 Odpowiedz
#4
A jak pakujecie przesyłki dla klientów? Kupujecie jakieś specjalne opakowania do paczek? Gdzie takie kartony można kupić?
 Odpowiedz
#5
Ja kupuję kartonowe opakowania kaszerowane od producenta. Każdego miesiaca składam zamówienia na opakowania i dzięki temu mam ceny niższe za jednostkę. Z producentem zawsze sie dogadasz, więc jak już decydować się na kupno opakowań to do producenta iść.
 Odpowiedz


Skocz do: