Witaj!

Wyprawka dla niemowlaka
#1
Co waszym zdaniem jest absolutnie priorytetowe, jeżeli chodzi o wyprawkę dla niemowlaka? Na rynku jest masa poradników z informacją na temat tego, jak taka wyprawka dla niemowlaka powinna wyglądać, ale wydaje mi się, że nie wszystko jest potrzebne od razu. Przecież dobry termometr bezdotykowy czy inne gadżety mogą poczekać. Jak to było u was?
 Odpowiedz
#2
Podstawowe rzeczy wystarczą dla mamy i dziecka. Nie ma co domu do szpitala zwozić.
 Odpowiedz
#3
Popieram to, co napisała kasai. Poza tym dziś jest wiele takich ofert https://24medyczny.pl/kategoria-produktu...i-dziecko/ , gdzie zamawiając teraz można mieć produkty już na drugi dzień.
 Odpowiedz
#4
Na pewno musisz zaopatrzyć się w kosmetyki do pielęgnacji skóry maluszka. Na https://www.johnsonsbaby.com.pl/skora-niemowlecia znajdziesz kilka ciekawych artykułów i tym jak pielęgnować i na co należy zwrócić szczególną uwagę u noworodka.
 Odpowiedz
#5
Ważne jest też to, by dopasować kosmetyki do skóry dziecka. Tak jak u dorosłych, tak i u dzieci może wystąpić reakcja alergiczna. Dlatego warto jest najpierw skorzystać z próbek i obserwować reakcję. Swoją drogą polecam używanie dermokosmetyków i sprawdzanie składów, by nie stosować chemii. Na https://www.e-zikoapteka.pl/oilatum.html masz dostępne kosmetyki dla dzieci ale też zalecane przy atopowym zapaleniu skóry, które nawilżają i w przypadku noworodka dobrze się sprawdzą.
 Odpowiedz


Skocz do: