Witaj!

Wyprawka dla niemowlaka
#1
Co waszym zdaniem jest absolutnie priorytetowe, jeżeli chodzi o wyprawkę dla niemowlaka? Na rynku jest masa poradników z informacją na temat tego, jak taka wyprawka dla niemowlaka powinna wyglądać, ale wydaje mi się, że nie wszystko jest potrzebne od razu. Przecież dobry termometr bezdotykowy czy inne gadżety mogą poczekać. Jak to było u was?
 Odpowiedz
#2
Podstawowe rzeczy wystarczą dla mamy i dziecka. Nie ma co domu do szpitala zwozić.
 Odpowiedz
#3
Popieram to, co napisała kasai. Poza tym dziś jest wiele takich ofert https://24medyczny.pl/kategoria-produktu...i-dziecko/ , gdzie zamawiając teraz można mieć produkty już na drugi dzień.
 Odpowiedz
#4
Na pewno musisz zaopatrzyć się w kosmetyki do pielęgnacji skóry maluszka. Na https://www.johnsonsbaby.com.pl/skora-niemowlecia znajdziesz kilka ciekawych artykułów i tym jak pielęgnować i na co należy zwrócić szczególną uwagę u noworodka.
 Odpowiedz
#5
Ważne jest też to, by dopasować kosmetyki do skóry dziecka. Tak jak u dorosłych, tak i u dzieci może wystąpić reakcja alergiczna. Dlatego warto jest najpierw skorzystać z próbek i obserwować reakcję. Swoją drogą polecam używanie dermokosmetyków i sprawdzanie składów, by nie stosować chemii. Na https://www.e-zikoapteka.pl/oilatum.html masz dostępne kosmetyki dla dzieci ale też zalecane przy atopowym zapaleniu skóry, które nawilżają i w przypadku noworodka dobrze się sprawdzą.
 Odpowiedz
#6
Wyprawka dla niemowlaka powinna być przemyślana. Nie zawsze to, co polecają nam w artykułach jest konieczne. Na pewno trzeba się dobrze zastanowić co będzie nam potrzebne. Kosmetyki do pielęgnacji i higieny to podstawa. Na https://horex.pl/ jest dostępna cała kategoria produktów dla dziecka i mamy, więc warto tam zajrzeć. Na pewno ważne są też środki czystości jak proszki czy mydełka. Skóra niemowlaka jest delikatna więc powinny to być środki przeznaczone dla dzieci.
 Odpowiedz


Skocz do: