Witaj!

Czy jesteście zadowoleni ze swojej pracy?
#1
Czy obecnie jesteście zadowoleni ze swojej pracy? Czy zmienilibyście może ją na inną, lepszą?
 Odpowiedz
#2
Ja jestem zadowolona, pracuje jako opiekunka osób starszych w Niemczech. Wyjeżdżam na kontrakty 2-3 miesięczne z http://www.opiekunki24.pl Praca może nie należy do łatwych, ale na pewno jest dobrze płatna więc to na pewno rekompensuje wszystko.
 Odpowiedz
#3
Również jestem zadowolony ze swojej pracy. Dzięki niej jestem w stanie realizować się w ulubionych dziedzinach i poszerzać swoje kwalifikacje o nowe doświadczenia.
 Odpowiedz
#4
Mnie dotychczasowa praca coraz bardziej wkurza. Zastanawiam się nad zmianą. Może wyjadę za granicę. Póki co patrzę, co publikują tu: http://www.opiekunki.aterima.pl i na podobnych stronach.
 Odpowiedz
#5
Ja była zadowolona do czasu kiedy nie zaczął się mobbing. Niestety zostałam zwolniona i obecnie toczy się sprawa w Sądzie. Na szczęście z pomocą przyszła Pani Adwokat http://kancelaria-rabenda.pl/ i mam nadzieje, ze niedługo wszystko się skończy. Ale odbiło się to na moim zdrowiu.
 Odpowiedz
#6
Wierzę, stres i lęk strasznie wyniszcza nas organizm. Na szczęście mnie nic nigdy takiego w pracy nie spotkało. Jestem zadowolona z miejsca pracy i ją lubię. A tobie życzę powrotu do zdrowia i wygrania sprawy w sądzie. 


_____________
https://www.rozeogrodowe.pl
 Odpowiedz


Skocz do: