Witaj!

Jak szybko nauczyć się języka?
#1
Tak, jak w temacie. Czy waszym zdaniem jest możliwością nauczyć się szybko języka obcego? Macie na to jakieś metody?
 Odpowiedz
#2
Przede wszystkim pomyśl o jakimś kursie. Ewentualnie zapisz się na jakieś zajęcia grupowe. W grupie podobno szybciej się uczysz ;)
 Odpowiedz
#3
Dobra szkoła językowa to podstawa. Zajęcia, które prowadzi doświadczona osoba są o niebo lepsze od standardowych. Poza tym warto zadbać o praktykę, czyli pobyt w jakimś kraju lub wśród ludzi, którzy na co dzień mówią po angielsku.


_____________
http://www.szkoladancefloor.pl
 Odpowiedz
#4
Jak przyłożymy się do nauki to się szybko nauczymy. Wystarczą chęci i zaangażowanie. ____________________
http://www.madley.pl/sypialnia/posciel/p...brown.html
 Odpowiedz
#5
Na pewno trzeba do nauki się przyłożyć. Jak się przyłożymy i poświęcimy czas na naukę to na pewno się go nauczymy. Ale myślę, że trzeba mieć chęci. No i na pewno wybrać dobry kurs. 


______________
http://www.icekrakow.pl
 Odpowiedz
#6
Wszystko zależy od tego jaką masz motywacje do tego by się go nauczyć. Jeśli przyłożysz się do nauki to jestem w stanie zapamiętać go i zrozumieć bardzo szybko. Ale jeśli będziesz uczyła się go na siłę to na pewno efekty przyjdą późno. Znam osoby które zmotywowane podjęciem pracy w charakterze opiekunki osób starszych w Niemczech nauczyły się języka tylko za pomocą kursu na https://www.opiekunki.aterima.pl/  i dziś biegle piszą i mówią w tym języku. Więc myśle, że nie ma reguły.
 Odpowiedz


Skocz do: