Witaj!

Klimatyzacja w domu
#1
Orientuje się ktoś z Was jaki jest koszt montażu klimatyzacji w domu 120m2? Potrzebuję szacunkowej wyceny dla skonfrontowania z propozycją, którą otrzymam od firmy Heatec http://heatec.com.pl
 Odpowiedz
#2
Koszt klimatyzacji jest zazwyczaj porównywalny na dany metraż i zależy od wydajności urządzenia oraz kosztów niezbędnych materiałów. Jedyne na czym można zaoszczędzić to robocizna ale nikt nie chce pracować za darmo.
 Odpowiedz
#3
Ja jednak w domu nie chciałabym mieć klimatyzacji. Skutki jej mam w pracy, czyli zapalenie spojówek i zatok. Jak jeszcze miałabym mieć ją w domu to nie wiem jak by to się skończyło. 


____________
http://karnet.krakow.pl
 Odpowiedz
#4
Klimatyzacja jest raczej zbędna, jeżeli wentylacja dobrze działa? Kiedyś analizowałem temat i sensowniej wyszło mi kupienie oczyszczacza powietrza. Ofert z tego typu sprzętem jest całkiem sporo. Wydaje mi się, że nie ma co patrzeć jednostronnie i kierować się trendami. Rozsądniej przeanalizować oferty typu http://www.stadler-form.pl i po konsultacji wybrać dla siebie to, co najlepsze.
 Odpowiedz
#5
Klimatyzacja, podobnie jak inne instalacje w domu to temat dość skomplikowany. Jest masa sprzętu dużego i małego typu https://www.czaki.pl/kategoria-produktu/...mperatury/ o którym wydaje mi się, że warto mieć pojęcie, żeby móc pojąć to, o czym mówi monter. Poza tym, dlaczego nie montować klimatyzacji, skoro kogoś na nią stać?
 Odpowiedz
#6
My mamy pompę ciepła z możliwością klimatyzacji od http://wassermann.pl/ które w upalne dni dają nam chłód w domu, a kiedy robi się chłodno system jest grzewczy.
 Odpowiedz


Skocz do: