Witaj!

Dodatki do mieszkania?
#1
Możecie podpowiedzieć gdzie kupujecie dodatki do mieszkania i jakie dodatki Wam najbardziej się podobają. Mi podobają się naklejki na ściany i plakaty. Dostępne są np. w http://meandwall.pl i nawet duży wybór jest.
 Odpowiedz
#2
Ja dodatki raczej kupuję spontanicznie podczas zakupów. Gdy mi się coś podoba i wiem, ze będzie pasowało to kupuję. Często zdarza mi się taki zakup w kwiaciarni kiedy kupuję kwiaty do domu, bo u mnie one musza być koniecznie. Ale też w Home and You często coś wybieram.__________________
http://www.opiekadomowa.pl
 Odpowiedz
#3
Ja ostatnio zakochałam się w Home and You, jak tam wchodzę to nie mogę się opanować.
 Odpowiedz
#4
Ja kocham fotele i właśnie zastanawiam się nad zakupem jednego z takich http://www.galameble.com/fotele-do-zestawow/ wyglądają na bardzo wygodne a niedługo urodzi nam się córeczka więc na pewno będzie dobrze się na nim karmiło.
 Odpowiedz
#5
Dodatków do domu czy mieszkania nie brakuje przecież. Swoją drogą aranżacja wnętrz to chyba najprzyjemniejszy etap, który jest najbliżej wprowadzenia się do nowego lokum.
 Odpowiedz
#6
Obecnie sklepów zarówno w Internecie jak i stacjonarnie z elementami wystroju wnętrz jest masa. Ale tak na prawdę dodatki do wystroju nie muszą być jakieś bardzo znaczące. Na https://szklanatorebka.pl/pl/c/SERWETKI-PAPIEROWE/202 można kupić ładne, dekorowane serwetki papierowe, które są świetną dodatkiem do dekorowania stołu np. podczas Świąt.
 Odpowiedz
#7
Na https://krainakoszy.pl/pol_m_Lazienka-_K...e-791.html można kupić nowoczesne kosze na pranie lub inne organizery. Myślę, ze nowoczesny dom na pewno wymaga od nas porządku, a takie kosze pomogą nam go utrzymać.
 Odpowiedz
#8
A co myślicie o dodatkach do mieszkania z komisów? Odwiedziłam ostatnio tragi staroci i powiem szczerze, że można tam kupić cudowne rzeczy. Na https://www.antyki-bronisze.pl/ można zobaczyć całą ofertę jaka jest i skontaktować się z komisem.  Są tam też są świetne meble, mi osobiście bardzo pdoobają się te starodawne sekretarzyki, czy fotele.
 Odpowiedz
#9
Od zawsze obrazy są i będą ozdobą do domu. I stylowym dodatkiem. Na https://wally.com.pl/k1108,reprodukcje-o...tejko.html można kupić reprodukcję obrazów np. Jana Matejko, taki obraz na pewno będzie fajnie wyglądał na ścianie naszego salonu.
 Odpowiedz


Skocz do: