Witaj!

Jak pielęgnować cerę tłustą?
#1
Tak, jak w temacie. Jak waszym zdaniem powinno się pielęgnować skórę tłustą? Proszę o wypowiedź osoby, które znają się w tym temacie.
 Odpowiedz
#2
Na pewno tu ważna jest pielęgnacja i oczyszczanie. Ja dużo toników przetestowałam, kremów. I nic. W końcu sięgnęłam po mydło szare Białego Jelenia i udało się. Cera przestała się świecić, wyprysków mniej. No i coraz mniej porów. Myślę, że to najlepszy sposób. _________________
http://www.opiekadomowa.pl
 Odpowiedz
#3
Nikt nie wspomniał o odpowiedniej diecie. Najlepsza jest taka, którą ułoży dietetyk. Sam korzystałem kiedyś z podobnej do tej diety https://personalnadieta.pl/produkt/dieta...olesterol/ ze względu na problemy ze zdrowiem i wiem, że to też miało wpływ na cerę.
 Odpowiedz
#4
Cera tłusta jest bardzo uciążliwa w pielęgnacji. Warto udać się do dermatologa ale i do kosmetyczki. Na pewno to nam pomoże w znalezieniu sposobu pielkęgnacji. W Poznaniu jest gabinet Good Time Day Spa i z tego co wiem mozna tam skorzystać z zabiegów pielęgnujących oraz porady jak o cerę dbać. To najlepszy sposób na początek. 
 Odpowiedz
#5
W gabinetach jak np. https://anlaya.pl/ są dostępne zabiegi wspomagające pielęgnacje skóry trądzikowej ze skłonnościami do trądziku, zamkniętych porów i blizn. Warto z takich zabiegów skorzystać, bo skóra tłusta należy do cery problematycznej i trudnej w pielęgnacji.
 Odpowiedz


Skocz do: