Witaj!

Bieganie - czy da się schudnąć?
#1
Tak, jak w temacie. Czy bieganie może jakoś wpłynąć na naszą sylwetkę? Czy komuś udało się schudnąć przez to?
 Odpowiedz
#2
Oczywiście, że się da :) gdzieś kiedyś przeczytałam, że jak się biega 5km przez 6 dni w tygodniu to już wtedy cała sylwetka się poprawia.
 Odpowiedz
#3
To prawda, bieganie jest najlepsze ale trzeba systematycznie :)
 Odpowiedz
#4
(12-07-2016, 06:08 PM)moniczka napisał(a): To prawda, bieganie jest najlepsze ale trzeba systematycznie :)

Dla tych, którzy mają problemy z systematycznością lub czasem na systematyczne ćwiczenia są przecież orbitreki. Ja sporo czasu temu musiałam przez obowiązki zawodowe zrezygnować z fitnessu. Później ciąża, a po niej, żeby wrócić do formy kupiłam rower treningowy Yowza Kansas. W jego przypadku na plus jest to, że jest cichy, stabilny i ma programy treningowe. Tu http://www.fillo.pl/project/yowza-rower-...wy-kansas/ przeczytasz na jego temat więcej. Polecam serdecznie rozważyć taką opcję.
 Odpowiedz
#5
Bieganie to tak na prawdę jest to! Wychodzisz przed dom i biegniesz. Nie tracisz czasu na dojazdy. To jest plus. Ogromny.
 Odpowiedz
#6
To na prawdę działa, ale trzeba robić to systematycznie. Jak dwa razy pobiegniesz to od razu nie schudniesz, ale jak zaczniesz regularnie to na prawdę to działa. Mam są sąsiadkę która regularnie zaczęła biegać i wygląda rewelacyjnie. _____________
http://www.coolkishop.com/73-zawieszki-charms
 Odpowiedz
#7
Pewnie, że jeśli będziesz biegać regularnie to schudniesz, ja jeszcze polecam zajęcia z trenerem personalnym w http://treningpodnapieciem.pl/ jeśli jesteś ze Śląska, jeśli nie to poszukaj u siebie siłowni z urządzeniem do elektrostymulacji mięśni. Działa cuda.
 Odpowiedz


Skocz do: