Witaj!

Dodatki do mieszkania?
#1
Możecie podpowiedzieć gdzie kupujecie dodatki do mieszkania i jakie dodatki Wam najbardziej się podobają. Mi podobają się naklejki na ściany i plakaty. Dostępne są np. w http://meandwall.pl i nawet duży wybór jest.
 Odpowiedz
#2
Ja dodatki raczej kupuję spontanicznie podczas zakupów. Gdy mi się coś podoba i wiem, ze będzie pasowało to kupuję. Często zdarza mi się taki zakup w kwiaciarni kiedy kupuję kwiaty do domu, bo u mnie one musza być koniecznie. Ale też w Home and You często coś wybieram.__________________
http://www.opiekadomowa.pl
 Odpowiedz
#3
Ja ostatnio zakochałam się w Home and You, jak tam wchodzę to nie mogę się opanować.
 Odpowiedz
#4
Ja kocham fotele i właśnie zastanawiam się nad zakupem jednego z takich http://www.galameble.com/fotele-do-zestawow/ wyglądają na bardzo wygodne a niedługo urodzi nam się córeczka więc na pewno będzie dobrze się na nim karmiło.
 Odpowiedz
#5
Dodatków do domu czy mieszkania nie brakuje przecież. Swoją drogą aranżacja wnętrz to chyba najprzyjemniejszy etap, który jest najbliżej wprowadzenia się do nowego lokum.
 Odpowiedz
#6
Obecnie sklepów zarówno w Internecie jak i stacjonarnie z elementami wystroju wnętrz jest masa. Ale tak na prawdę dodatki do wystroju nie muszą być jakieś bardzo znaczące. Na https://szklanatorebka.pl/pl/c/SERWETKI-PAPIEROWE/202 można kupić ładne, dekorowane serwetki papierowe, które są świetną dodatkiem do dekorowania stołu np. podczas Świąt.
 Odpowiedz


Skocz do: